Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
EN10025 Τυποποιημένη πλάκα από θερμά κυλούμενα χάλυβα άνθρακα με πάχος 3,0 - 150 mm για κατασκευές
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0-150 χλστ | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3,0-150,0 χλστ |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή κοπής | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | EN10025 Standard Steel Plate,Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα άνθρακα,Πλάκα από κράμα χάλυβα πάχους 3 |
||
Περιγραφή προϊόντων
EN10025 DIN17100 BS4360 Τυπική Χαμηλής Κράματος Χαλύβδινη Πλάκα Άνθρακα
Υψηλής ποιότητας πλάκες χάλυβα χαμηλού κράματος άνθρακα κατασκευασμένες σύμφωνα με τα πρότυπα EN10025, DIN17100 και BS4360, ειδικά σχεδιασμένες για εφαρμογές δομικών κατασκευών.
Προδιαγραφές Προϊόντων
| Όνομα Προϊόντων | Χαλύβδινη Πλάκα |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα Χάλυβα Άνθρακα, Πλάκα Κράματος Χάλυβα, Ειδική Πλάκα Χάλυβα |
| Εύρος Πάχους | 3,0 - 150mm |
| Εύρος Πλάτους | 1000 - 2500mm κατόπιν αιτήματος |
| Εύρος Μήκους | Εντός 12μ |
| Μάρκα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL |
| Τύπος Εταιρείας | Εργοστάσιο και αποθήκη |
| MOQ | 1 Τόνος |
| Πρότυπο | ASTM, GB, JIS, EN |
Διαθέσιμοι Βαθμοί Χάλυβα
| Δομικός Χάλυβας | A283, A36, ABS Grade A, Grade B, Grade ADH36, Grade DH36, Grade EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
|---|---|
| Δομικός Χάλυβας HSLA | A588, A656 GR80, A690 |
| Χάλυβας Δοχείων Πίεσης | A285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Χάλυβας Ανθεκτικός στην Τριβή | AR360, AR400, AR450, AR500 |
| Κράμα Χάλυβα | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Επισκόπηση Εταιρείας
Βρισκόμενη στην περιοχή της λίμνης Taihu στην Wuxi, η εταιρεία μας έχει εξελιχθεί σε ένα από τα μεγαλύτερα σούπερ μάρκετ κοπής χάλυβα της Ανατολικής Κίνας. Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία διαφόρων εφαρμογών κοπής παχιών πλακών, συμπεριλαμβανομένων τετραγώνων, φλαντζών, πλακών, ρουλεμάν, κιβωτίων ταχυτήτων, μειωτήρων και άλλων μηχανικών εξαρτημάτων και δομικών στοιχείων χάλυβα, με μηνιαίους όγκους συναλλαγών που φτάνουν τους 20.000 τόνους.
Ασχολούμαστε κυρίως με την επεξεργασία κοπής CNC παχιών πλακών, στρογγυλών χαλύβων και χαλύβδινων σωλήνων, ενσωματώνοντας υπηρεσίες διανομής. Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν πλάκες κράματος (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), χαλύβδινη πλάκα εμπορευματοκιβωτίων, πλάκες λεβήτων (Q245R/Q345R), δομικές πλάκες (Q235A/B), χάλυβα χαμηλού κράματος (Q345B/Q345C/Q345D/Q345E/Q690D), πλάκες άνθρακα (45#) και πλάκες ανθεκτικές στη φθορά (NM360/NM400/NM450/NM500).
Οι προδιαγραφές υλικών κυμαίνονται από 1mm έως 400mm πάχος, και μπορούμε να επεξεργαστούμε σύμφωνα με τα σχέδια των πελατών. Με πολυετή εμπειρία στην κοπή, παραδίδουμε τελικά προϊόντα με υψηλή ακρίβεια, καθαρές κοπές και ελάχιστη ανοχή επεξεργασίας.
Η εγκατάστασή μας περιλαμβάνει 6 μεγάλες μονάδες εξοπλισμού κοπής με φλόγα και πλάσμα CNC, πολλαπλούς μικρούς εξοπλισμούς CNC, και προσφέρουμε πλήρη βίντεο τεκμηρίωση της επεξεργασίας υλικών κατόπιν αιτήματος του πελάτη.
Οι Υπηρεσίες μας
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένης της κοπής, της κάμψης και άλλων διαδικασιών κατασκευής.
Υπηρεσίες Κοπής
| Όνομα Υπηρεσίας | Κοπή (Κοπή με Λέιζερ, Κοπή με Jet Νερού) |
|---|---|
| Πάχος | 3,0 - 150,0mm |
| Μήκος | Εντός 12000mm |
| Μέγεθος Πλατφόρμας | 2500*12000mm |
| Ανοχή | εντός 2mm |
Λίστα Εξοπλισμού
| Κοπή με Λέιζερ | 2 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 30mm |
|---|---|
| Κοπή με Jet Νερού | 1 Σετ - Εύρος κοπής εντός 100mm |
| Κοπή με Πλάσμα | 3 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 150mm |
| Πριόνι | 1 Σετ - Εύρος κοπής: άνω των 50mm |
| Κάμψη | 1 Σετ - εύρος πάχους εντός 20mm |
Εφαρμογές για Χαλύβδινα Φύλλα & Χαλύβδινες Πλάκες
Ανθεκτικά, προσαρμόσιμα και εύκολα στην επεξεργασία, τα χαλύβδινα φύλλα και οι πλάκες μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία μιας τεράστιας ποικιλίας προϊόντων και κατασκευών. Κοινές εφαρμογές περιλαμβάνουν:
- Κτίρια & κατασκευές
- Αυτοκινητοβιομηχανία & μεταφορές
- Εμπορευματοκιβώτια πλοίων
- Στέγες
- Συσκευές
- Βαρέας εξοπλισμός
Γκαλερί Προϊόντων
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΜΑΣ
| Όνομα Επαφής | Κος Gao |
|---|
Συνιστώμενα προϊόντα

