Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Πλάκα από ανθρακούχο κράμα χάλυβα θερμής έλασης Ss330 Ss400 Ss490 Ss540 με πλάτος 1500 - 4100mm
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0-150 χλστ | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3,0-150,0 χλστ |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή κοπής | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Εύρος πάχους κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα από χάλυβα έλασης θερμής έλασης,Πλάκα χάλυβα πλάτους 1500 - 4100 mm,Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα Ss330 Ss400 Ss490 Ss540 |
||
Περιγραφή προϊόντων
SS330 SS400 SS490 SS540 Πλάκα από άνθρακα / κράμα χάλυβα
Διατίθενται σε πλάτους από 1500 mm έως 4100 mm για βιομηχανικές εφαρμογές
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία των προϊόντων | Πλάκα από χάλυβα |
| Τύπος | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα, πλάκα από κράμα χάλυβα, ειδική πλάκα από χάλυβα |
| Περιοχή πάχους | 3.0 - 150 mm |
| Περιοχή πλάτους | 1000 - 2500 mm κατόπιν αιτήματος |
| Περιοχή μήκους | Μέσα σε 12 μέτρα |
| Ετικέτα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL, όπως τροποποιήθηκε με την παρούσα απόφαση. |
| Τύπος εταιρείας | Εργοστάσιο και αποθήκη |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
| Τύπος | ΑΣTM, GB, JIS, EN |
Κατηγορίες πλάκας χάλυβα (κατηγορία ASTM ως οδηγός)
| Χάλυβα δομικού τύπου | Α283, Α36, ABS κατηγορία Α, κατηγορία Β, κατηγορία ADH36, κατηγορία DH36, κατηγορία EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
| Χάλυβας κατασκευής HSLA | Α588, Α656 GR80, Α690 |
| Χάλυβα δοχείων υπό πίεση | Α285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Ατσάλι ανθεκτικό στη συσκότιση | ΑΡ360, AR400, AR450, AR500 |
| Σιδηρούχιο | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Για την Εταιρία μας
Βρίσκεται στην περιοχή της λίμνης Taihu του Wuxi, η εταιρεία μας έχει εξελιχθεί σε ένα από τα μεγαλύτερα σούπερ μάρκετ κοπής χάλυβα της Ανατολικής Κίνας.Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία διάφορων εφαρμογών κόψιμο πάχους πλάκας συμπεριλαμβανομένων τετράγωνων, φλάντζες, πλάκες, ρουλεμάν, κιβώτια ταχυτήτων, κιβώτια μείωσης και άλλα μηχανικά εξαρτήματα και κατασκευαστικά στοιχεία από χάλυβα, με μηνιαίο όγκο συναλλαγών που φτάνει τους 20.000 τόνους.
Ασχολούμαστε κυρίως με την επεξεργασία CNC κοπής πάχους πλάκας, στρογγυλού χάλυβα και χάλυβα σωλήνων, ενσωματώνοντας υπηρεσίες διανομής.Πίνακα δοχείου, πλάκες λέβητα (Q245R/Q345R), πλάκες δομής (Q235A/B), χαμηλό κράμα χάλυβα (Q345B/Q345C/Q345D/Q345E/Q690D), πλάκες άνθρακα (45#),και ανθεκτικές στην φθορά πλάκες (NM360/NM400/NM450/NM500) με πάχος από 1 mm έως 400 mmΜπορούμε επίσης να επεξεργαστούμε υλικά σύμφωνα με τα σχέδια των πελατών.
Με χρόνια εμπειρίας στην κοπή, προσφέρουμε τελικά προϊόντα υψηλής ακρίβειας με καθαρές κοπές και ελάχιστες αποζημιώσεις επεξεργασίας, κερδίζοντας αναγνώριση από τους πελάτες μας.
Κατασκευαστικές ικανότητες
Οι συνεχώς αναπτυσσόμενες δραστηριότητές μας περιλαμβάνουν 6 μεγάλες μονάδες εξοπλισμού κοπής CNC με φλόγα και πλάσμα, μαζί με πολλαπλά μικρά εξοπλισμούς CNC,πλήρης ικανοποίηση των απαιτήσεων των πελατών όσον αφορά την ποσότητα και την ποιότηταΓια να διασφαλίσουμε την ποιότητα του υλικού και τη διαφάνεια, μπορούμε να παρέχουμε πλήρη βιντεοεγγραφή της διαδικασίας κοπής κατόπιν αιτήματος του πελάτη.
Υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας
Παρέχουμε διάφορες υπηρεσίες επεξεργασίας, συμπεριλαμβανομένης της κοπής και της κάμψης, για να ανταποκριθούμε στις συγκεκριμένες απαιτήσεις των πελατών.
Προδιαγραφές υπηρεσίας κοπής
| Ονομασία υπηρεσίας | Κόψιμο (κόψιμο με λέιζερ, κόψιμο με ρεύμα νερού) |
| Δάχος | 3.0 - 150.0 mm |
| Διάρκεια | Μέσα σε 12000 mm |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000mm |
| Ανεκτικότητα | Μέσα σε 2 mm |
Απογραφή εξοπλισμού
| Κόψιμο με λέιζερ | 2 σετ - Πεδίο κοπής: εντός 30 mm |
| Κόψιμο με ρεύμα νερού | 1 σύνολο - Περιοχή κοπής εντός 100 mm |
| Κόψη πλάσματος | 3 σύνολα - Πεδίο κοπής: εντός 150 mm |
| Μηχανή πριονίσεως | 1 σύνολο - Περιοχή κοπής: άνω των 50 mm |
| Κλίση | 1 σύνολο - εύρος πάχους εντός 20 mm |
Εφαρμογές για χαλύβδινα φύλλα και πλάκες
Ανθεκτικό, προσαρμόσιμο και εύκολο στη χρήση, το χαλύβδινο φύλλο και η πλάκα μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία μιας τεράστιας ποικιλίας προϊόντων και δομών.
- Κτίριο & κατασκευή
- Αυτοκινητοβιομηχανία και μεταφορές
- Συσκευές μεταφοράς
- Καταλύματα
- Μηχανήματα
- Βαρύ εξοπλισμό
Γκαλερί προϊόντων
Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες
Πρόσωπο επικοινωνίας:Κύριε Γκάο.
Παρακαλούμε να αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας.
Παρακαλούμε να αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας.
Συνιστώμενα προϊόντα

