Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
ΑΣTM Α242 Α588 Τύπος A/B Ζεστά κυλούμενα ανθεκτικά στις καιρικές συνθήκες φύλλα από χάλυβα και μεταλλικά πάνελ
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0-150 χλστ | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3,0-150,0 χλστ |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή κοπής | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Εύρος πάχους κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Φύλλο χάλυβα Corten ASTM A242 A588 Grade A/B,Μεταλλικά πάνελ Corten θερμής έλασης,Ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες πλάκα από χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Φύλλο χάλυβα Corten θερμής έλασης ASTM A242 A588 Βαθμού A/B & Μεταλλικά Πάνελ
Υψηλής ποιότητας φύλλα χάλυβα Corten θερμής έλασης ASTM A242 A588 Βαθμού A και B και μεταλλικά πάνελ σχεδιασμένα για ανώτερη αντοχή στις καιρικές συνθήκες και δομικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές Προϊόντων
| Όνομα Προϊόντων | Χαλύβδινη Πλάκα |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα χάλυβα άνθρακα, Πλάκα χάλυβα κράματος, Πλάκα ειδικού χάλυβα |
| Εύρος πάχους | 3,0 - 150mm |
| Εύρος πλάτους | 1000 - 2500mm κατόπιν αιτήματος |
| Εύρος μήκους | Εντός 12μ |
| Μάρκα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL |
| Τύπος Εταιρείας | Εργοστάσιο και αποθήκη |
| MOQ | 1 Τόνος |
Διαθέσιμοι Βαθμοί Χάλυβα
| Δομικός Χάλυβας | A283, A36, ABS Βαθμός A, Βαθμός B, Βαθμός ADH36, Βαθμός DH36, Βαθμός EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
|---|---|
| Δομικός Χάλυβας HSLA | A588, A656 GR80, A690 |
| Χάλυβας δοχείων πίεσης | A285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Χάλυβας ανθεκτικός στην τριβή | AR360, AR400, AR450, AR500 |
| Χάλυβας κράματος | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Επισκόπηση Εταιρείας
Βρισκόμαστε κοντά στη λίμνη Taihu στην Wuxi, η εταιρεία μας έχει εξελιχθεί σε ένα από τα κορυφαία σούπερ μάρκετ κοπής χάλυβα της Ανατολικής Κίνας. Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία διαφόρων εφαρμογών κοπής χοντρών πλακών, συμπεριλαμβανομένων τετραγώνων, φλαντζών, πλακών, ρουλεμάν, κιβωτίων ταχυτήτων, κιβωτίων μείωσης και μηχανικών εξαρτημάτων για χαλύβδινες κατασκευές, με μηνιαίους όγκους συναλλαγών που φτάνουν τους 20.000 τόνους.
Ασχολούμαστε κυρίως με την επεξεργασία κοπής CNC χοντρών πλακών, στρογγυλών χαλύβων και χαλύβδινων σωλήνων, ενσωματώνοντας υπηρεσίες διανομής. Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν πλάκες κράματος (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), πλάκες εμπορευματοκιβωτίων, πλάκες λεβήτων (Q245R/Q345R), δομικές πλάκες (Q235A/B), χάλυβες χαμηλού κράματος (Q345B/Q345C/Q345D/Q345E/Q690D), πλάκες άνθρακα (45#) και πλάκες ανθεκτικές στη φθορά (NM360/NM400/NM450/NM500) με εύρος πάχους από 1mm έως 400mm.
Με πολυετή εμπειρία στην κοπή, παραδίδουμε τελικά προϊόντα υψηλής ακρίβειας με καθαρές τομές και ελάχιστες ανοχές επεξεργασίας, κερδίζοντας την αναγνώριση από τους πελάτες μας. Η διευρυμένη εγκατάστασή μας περιλαμβάνει πλέον 6 μεγάλες μηχανές κοπής φλόγας και πλάσματος CNC, καθώς και πολλαπλό μικρό εξοπλισμό CNC για την κάλυψη των απαιτήσεων ποσότητας και ποιότητας των πελατών.
Υπηρεσίες Επεξεργασίας
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες επεξεργασίας, συμπεριλαμβανομένης της κοπής και της κάμψης, για να καλύψουμε τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Προδιαγραφές Υπηρεσιών Κοπής
| Όνομα Υπηρεσίας | Κοπή (Κοπή Laser, Κοπή με Jet Νερού) |
|---|---|
| Πάχος | 3,0 - 150,0mm |
| Μήκος | Εντός 12000mm |
| Μέγεθος Πλατφόρμας | 2500*12000mm |
| Ανοχή | Εντός 2mm |
Απόθεμα Εξοπλισμού
| Κοπή Laser | 2 Σετ (Εύρος κοπής: εντός 30mm) |
|---|---|
| Κοπή με Jet Νερού | 1 Σετ (Εύρος κοπής εντός 100mm) |
| Κοπή Πλάσματος | 3 Σετ (Εύρος κοπής: εντός 150mm) |
| Πριόνι | 1 Σετ (Εύρος κοπής: άνω των 50mm) |
| Κάμψη | 1 Σετ (Εύρος πάχους εντός 20mm) |
Εφαρμογές
Ανθεκτικά, προσαρμόσιμα και εύκολα στην επεξεργασία, τα φύλλα και οι πλάκες χάλυβα μας είναι κατάλληλα για τη δημιουργία μιας ευρείας ποικιλίας προϊόντων και κατασκευών, όπως:
- Κτίρια & κατασκευές
- Αυτοκινητοβιομηχανία & μεταφορές
- Εμπορευματοκιβώτια
- Στέγες
- Συσκευές
- Βαρέας εξοπλισμός
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Καλωσορίζουμε τα ερωτήματά σας σχετικά με τα φύλλα χάλυβα Corten και τα μεταλλικά πάνελ ASTM A242 A588 Βαθμού A/B.
| Όνομα Επικοινωνίας | Κος Gao |
|---|
Συνιστώμενα προϊόντα

