Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Hot Rolled Weathering Steel Plate for Container Application with Width 100-3000mm Corten Steel Plate
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0 - 150 mm | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3.0 - 150.0 mm |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή κοπής | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος κοπής πριονίσματος | άνω των 50 mm | Εύρος πάχους κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα από χάλυβα θερμής έλασης,Εφαρμογή Δοχείου Corten Steel Plate,Πλάτος 100-3000mm Πλάκα από κράμα χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
SPA-H Ανθεκτικό σε καιρικές συνθήκες χαλύβδινο φύλλο / πηνίο για κοντέινερ, χάλυβας Corten
Το ανθεκτικό σε καιρικές συνθήκες χαλύβδινο φύλλο και πηνίο SPA-H, ειδικά σχεδιασμένο για την κατασκευή κοντέινερ, διαθέτει ιδιότητες χάλυβα Corten για ενισχυμένη αντοχή στις καιρικές συνθήκες.
Προδιαγραφές προϊόντων
| Όνομα προϊόντος | Χαλύβδινο φύλλο |
|---|---|
| Τύπος | Χαλύβδινο φύλλο άνθρακα, χαλύβδινο φύλλο κράματος, ειδικό χαλύβδινο φύλλο |
| Εύρος πάχους | 3,0 - 150mm |
| Εύρος πλάτους | 1000 - 2500mm κατόπιν αιτήματος |
| Εύρος μήκους | Εντός 12μ |
| Μάρκα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL |
| Τύπος εταιρείας | Εργοστάσιο και αποθήκη |
| MOQ | 1 τόνος |
Διαθέσιμοι βαθμοί χάλυβα
| Δομικός χάλυβας | A283, A36, ABS Grade A, Grade B, Grade ADH36, Grade DH36, Grade EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
|---|---|
| Δομικός χάλυβας HSLA | A588, A656 GR80, A690 |
| Χάλυβας δοχείων πίεσης | A285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Ανθεκτικός στη φθορά χάλυβας | AR360, AR400, AR450, AR500 |
| Χάλυβας κράματος | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Σχετικά με την εταιρεία μας
Βρισκόμαστε στην περιοχή της λίμνης Taihu στην Wuxi, η εταιρεία μας έχει εξελιχθεί σε ένα από τα κορυφαία σούπερ μάρκετ κοπής χάλυβα της Ανατολικής Κίνας. Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία διαφόρων εφαρμογών κοπής χοντρών φύλλων, συμπεριλαμβανομένων τετραγώνων, φλαντζών, φύλλων, ρουλεμάν, κιβωτίων ταχυτήτων, κιβωτίων μείωσης και άλλων μηχανικών εξαρτημάτων και εξαρτημάτων χαλύβδινων κατασκευών, με μηνιαίους όγκους συναλλαγών που φτάνουν τους 20.000 τόνους.
Η κύρια δραστηριότητά μας περιλαμβάνει υπηρεσίες επεξεργασίας κοπής CNC χοντρών φύλλων, στρογγυλών χαλύβων και χαλύβδινων σωλήνων. Διανέμουμε προϊόντα από μεγάλα χαλυβουργεία, όπως Shagang, Baosteel, Yingkou, Masteel, Xingcheng και Wugang. Το χαρτοφυλάκιο υλικών μας περιλαμβάνει φύλλα κράματος (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), χαρτιά κοντέινερ, χαρτιά λέβητα (Q245R/Q345R), δομικά φύλλα (Q235A/B), χάλυβες χαμηλού κράματος (Q345B/Q345C/Q345D/Q345E/Q690D), φύλλα άνθρακα (45#) και ανθεκτικά στη φθορά φύλλα (NM360/NM400/NM450/NM500).
Με δυνατότητες πάχους που κυμαίνονται από 1mm έως 400mm, μπορούμε να επεξεργαστούμε υλικά σύμφωνα με τα σχέδια των πελατών. Η εκτεταμένη εμπειρία μας στην κοπή εξασφαλίζει τελικά προϊόντα υψηλής ακρίβειας με καθαρές τομές και ελάχιστες ανοχές επεξεργασίας.
Για να καλύψουμε τις αυξανόμενες απαιτήσεις των πελατών, έχουμε επεκτείνει τις δυνατότητές μας με 6 μεγάλες μονάδες εξοπλισμού κοπής με φλόγα και πλάσμα CNC, μαζί με πολλαπλές μικρές μηχανές CNC. Για την ιχνηλασιμότητα των υλικών και τη διασφάλιση των πελατών, προσφέρουμε πλήρη βίντεο τεκμηρίωση της διαδικασίας κοπής κατόπιν αιτήματος.
Οι υπηρεσίες μας
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένης της κοπής, της κάμψης και άλλων διαδικασιών μεταλλουργίας.
Προδιαγραφές υπηρεσίας κοπής
| Όνομα υπηρεσίας | Κοπή (Κοπή Laser, Κοπή με Jet Νερού) |
|---|---|
| Πάχος | 3,0 - 150,0mm |
| Μήκος | Εντός 12000mm |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000mm |
| Ανοχή | εντός 2mm |
Απόθεμα εξοπλισμού
| Κοπή Laser | 2 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 30mm |
|---|---|
| Κοπή με Jet Νερού | 1 Σετ - Εύρος κοπής εντός 100mm |
| Κοπή Plasma | 3 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 150mm |
| Μηχανή πριονίσματος | 1 Σετ - Εύρος κοπής: άνω των 50mm |
| Κάμψη | 1 Σετ - εύρος πάχους εντός 20mm |
Εφαρμογές για χαλύβδινα φύλλα & χαλύβδινα πιάτα
Ανθεκτικά, προσαρμόσιμα και εύκολα στην επεξεργασία, τα χαλύβδινα φύλλα και πιάτα μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία μιας τεράστιας ποικιλίας προϊόντων και κατασκευών. Κοινές εφαρμογές περιλαμβάνουν:
- Κτίρια & κατασκευές
- Αυτοκινητοβιομηχανία & μεταφορές
- Ναυτιλιακά κοντέινερ
- Στέγες
- Συσκευές
- Βαρέας εξοπλισμός
Γκαλερί προϊόντων
Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΕΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΜΑΣ
Επικοινωνία: κ. Gao
Συνιστώμενα προϊόντα

