Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalst roestvrij staal H-balk met beitsbehandeling
Productdetails
| Vorm | H-balk | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | het inleggen | Materiaal | Roestvrij staal 201 304 310S 316L 321 2205 2507 |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm | Breedte | 25mm*25mm-200mm*125mm/50mm*37mm-400mm*104mm |
| Lengte | 6m of aangepast | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN | Oppervlakteverwerking | Gegalvaniseerd, gecoat of op maat gemaakt |
| Voorraadbeschikbaarheid | Klaar in voorraad | Techniek Opties | Gelast / heet opgerold |
| Webdikte | 5/8″ (I-Beam-referentie) | Constructietype | Driedelig gelast (H-balk) |
| Gewichtsvergelijking | H-Beam zwaarder dan I-Beam | ||
| Markeren | Hot Rolled Stainless Steel H Beam,Oppervlaktebehandeling voor beitsen H-vormstraal,Aangepaste specificaties Structurele stalen balk |
||
Productomschrijving
Aangepaste specificaties voor roestvrijstalen H-balken
| Product | Roestvrijstalen H-balk |
|---|---|
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal 201, 304, 310S, 316L, 321, 2205, 2507, etc. |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm |
| Breedte | 25 mm x 25 mm - 200 mm x 125 mm / 50 mm x 37 mm - 400 mm x 104 mm |
| Lengte | 6m standaard, of aangepast volgens vereisten |
| Productcategorie | Metallurgie, Mineralen & Energie |
| Techniek | Gelast / Warmgewalst |
| Gebruik | Mechanisch & Productie, Staalconstructie, Scheepsbouw, Bruggenbouw, Autochassis |
| Oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd, gecoat, of aangepast zoals gevraagd |
| Op voorraad | Direct leverbaar |
| Herkomst | Jiangsu, China |
Soorten roestvrijstalen balken
I-balk
De meest voorkomende balk in ons assortiment. De middenweb van de I-balk kan slechts zo ver worden gewalst als de apparatuur van een fabriek aankan (5/8″). De I-balk is lichter van gewicht, waardoor hij geschikt is voor veelvuldig gebruik. Vervaardigd als een massief stuk metaal, gewalst uit één deel.
H-balk
De H-balk biedt superieure sterkte vergeleken met de I-balk, hoewel hij intensievere productie vereist. In plaats van als één stuk te worden gewalst, bestaat een H-balk uit drie individueel gecreëerde stukken die aan elkaar zijn gelast. Deze constructiemethode maakt elk deel aanzienlijk sterker, aangezien de freesapparatuur het materiaal drie keer versterkt. Over het algemeen is de H-balk zwaarder dan de I-balk en kan hij grotere krachten en druk weerstaan.
Bedrijfsinformatie
Ons bedrijf is gevestigd in Wuxi, provincie Jiangsu, in zuidelijk Jiangsu nabij de haven van Shanghai, en biedt een superieur terrein en handig transport. Wij zijn een uitgebreide onderneming die ontwikkeling, ontwerp, productie en verkoop integreert.
Onze faciliteit beschikt over meerdere sets geavanceerde apparatuur, waaronder plasmasnijmachines, buigmachines, laserplasmalasmachines, plaatknipmachinegroepen en automatische ondergedompelde booglasmachines. Wij zijn gespecialiseerd in de productie van roestvrijstalen I-balken, T-balken, hoekstaal, kanaalstaal, vierkante rechthoekige buizen en op maat gemaakte speciale niet-standaard onderdelen, inclusief het snijden van platen, buigen, snijden van rond/vierkant en lasersnijservices.
Wij verwelkomen zakenpartners uit alle sectoren voor bezoeken, begeleiding en zakelijke onderhandelingen.
Productgalerij
Wereldwijde marktbereik: Midden-Oosten, Afrika, Azië, Europese landen, Amerika, Australië, etc.
Geadviseerde Producten

