Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalst roestvrijstalen H-balk met beitsbehandeling en aangepaste specificaties
Productdetails
| Vorm | H-balk | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | het inleggen | Materiaal | Roestvrij staal 201 304 310S 316L 321 2205 2507 |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm | Breedte bereik | 25mm*25mm-200mm*125mm/50mm*37mm-400mm*104mm |
| Lengte | 6m | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN | Oppervlakteverwerking | Gegalvaniseerd, gecoat |
| Techniek Opties | Gelast / heet opgerold | Webdikte | 5/8 ″ |
| Constructietype | Driedelig gelast | Gewichtsvergelijking | Zwaarder dan ik-balk |
| Capaciteit | Hoger dan de I-balk | ||
| Markeren | Hot Rolled Stainless Steel H Beam,Oppervlaktebehandeling voor beitsen H-vormstraal,Aangepaste specificaties Structurele stalen balk |
||
Productomschrijving
Roestvrijstalen H-balk Kwaliteit 201 304 316L 321
Hoogwaardige roestvrijstalen H-balken verkrijgbaar in diverse kwaliteiten, waaronder 201, 304, 316L en 321, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen die superieure sterkte en corrosiebestendigheid vereisen.
| Productspecificatie | Details |
|---|---|
| Product | Roestvrijstalen H-balk |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal 201, 304, 310S, 316L, 321, 2205, 2507, etc. |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm |
| Breedte | 25 mm x 25 mm - 200 mm x 125 mm / 50 mm x 37 mm - 400 mm x 104 mm |
| Lengte | 6m standaard, of op maat gemaakte lengtes beschikbaar |
| Productcategorie | Metallurgie, Mineralen & Energie |
| Techniek | Gelast / Warmgewalst |
| Gebruik | Mechanisch & Productie, Staalconstructie, Scheepsbouw, Bruggenbouw, Automobielchassis |
| Belangrijkste Markten | Midden-Oosten, Afrika, Azië, Europa, Amerika, Australië |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt, gecoat of op maat gemaakte afwerkingen beschikbaar |
| Voorraadbeschikbaarheid | Direct op voorraad |
| Oorsprong | Jiangsu, China |
Soorten Roestvrijstalen Balken
Roestvrijstalen balken worden gecategoriseerd op basis van hun kenmerkende dwarsdoorsnedevormen, waarbij de I-balk dient als universeel referentiepunt voor vergelijking.
I-balk
De meest voorkomende balk in industriële toepassingen, I-balken hebben een centrale web dat kan worden gewalst tot specifieke diktelimieten (doorgaans 5/8″). Bekend om hun lichtgewicht constructie en solide, uit één stuk vervaardigd productieproces, bieden I-balken uitstekende sterkte-gewichtsverhoudingen voor diverse structurele toepassingen.
H-balk
H-balken bieden superieure sterkte in vergelijking met I-balken door een geavanceerd productieproces. In tegenstelling tot de uit één stuk vervaardigde constructie van I-balken, worden H-balken vervaardigd uit drie afzonderlijk gecreëerde componenten die aan elkaar zijn gelast. Dit drievoudig versterkte proces resulteert in aanzienlijk zwaardere balken die grotere krachten en druk kunnen weerstaan in veeleisende structurele toepassingen.
Bedrijfsinformatie
Onze productiefaciliteit is strategisch gelegen in Wuxi, provincie Jiangsu, en profiteert van de nabijheid van de haven van Shanghai en een uitstekende transportinfrastructuur. Als een uitgebreide onderneming die ontwikkeling, ontwerp, productie en verkoop integreert, beschikken we over geavanceerde productiecapaciteiten, waaronder plasmasnijmachines, buigmachines, laserplasmalasteapparatuur, plaatknipmachines en automatische ondergedompelde booglasinstallaties.
Wij zijn gespecialiseerd in de productie van roestvrijstalen I-balken, T-balken, hoekstaal, kanaalstaal, vierkante rechthoekige buizen en op maat gemaakte componenten, inclusief snijden, buigen en gespecialiseerde niet-standaard onderdelen volgens klantspecificaties. We verwelkomen zakelijke partners voor samenwerking en technische uitwisseling.
Productgalerij
Geadviseerde Producten

