All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
High Quality Galvanized Black Surface Square and Rectangular Steel Tubes 30*30-500*500
| Surface Treatment: | Black |
|---|---|
| Section Shape: | Square |
| Size Range: | 30*30-500*500 |
Black Surface Treatment Square Steel Tube 10*10 to 400*400 Size Range Factory Direct Supply
| Section Shape: | Square |
|---|---|
| Size Range: | 10*10 To 400*400 |
| Thickness Range: | 1.2mm To 30.0mm |
China Black Surface Treatment Seamless Square Steel Pipe 30*30-500*500 for Construction and Machinery
| Surface Treatment: | Black |
|---|---|
| Section Shape: | Square |
| Size Range: | 30*30-500*500 |
Low Carbon Seamless Square Steel Pipe with Black Surface Treatment and 30*30-500*500 Size Range
| Surface Treatment: | Black |
|---|---|
| Section Shape: | Square |
| Size Range: | 30*30-500*500 |
Black Surface Galvanized Square Steel Tube 30*30-500*500 for Construction and Machinery
| Section Shape: | Square |
|---|---|
| Size Range: | 30*30-500*500 |
| Thickness Range: | 1.2mm-30.0mm |
S355JR Carbon Steel Seamless Square Tube with Black Surface Treatment in 30*30-500*500 Sizes
| Section Shape: | Square |
|---|---|
| Size Range: | 30*30-500*500 |
| Material Grade: | S355JR, S275JR, S355J0 |
Factory Supply S235JR S355JR Square Tube with Black Surface Treatment Size 40*40 - 500*500
| Section Shape: | Square |
|---|---|
| Size Range: | 40*40 - 500*500 |
| Thickness Range: | 1.2mm - 30.0mm |
S355J2 Square Steel Pipe with Black Surface and 30*30-300*300 Hollow Section for Structural Applications
| Model NO.: | AR400 AR500 S355j2 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Black |
| Section Shape: | Square |
ASTM A500 Square Steel Pipe with Black Surface Treatment in 30*30-300*300 Hollow Section
| Section Shape: | Square |
|---|---|
| Surface Treatment: | Black |
| Size Range: | 30*30-300*300 |
Black Surface S355JR Grade Square Steel Pipe 30*30-300*300mm Hollow Welded Steel Pipe
| Section Shape: | Square |
|---|---|
| Surface Treatment: | Black |
| Size Range: | 10mm*10mm - 1000mm*1000mm |

